Rodzinne Centrum Rozrywki for fun"
OFERTA DLA GRUP 

                                                     Dostępna od 01.03.2018 


ROZRYWKA

 • Wizyty grup przedszkolnych 

 • Pólkolonie 

 • Imprezy urodzinowe i okolicznościowe

W Strefie Rozrywki naszego budynku poza Salą Zabaw znajdują się pomieszczenia w których zainstalowaliśmy sprzęt elektroniczny najwyższej klasy pozwalający na korzystanie z gier komputerowych w warunkach odbiegających standardem od zwykłych warunków domowych .

W zaciemnionym pomieszczeniu uruchomiliśmy projektor wyświetlający na powierzchni 4 m2 obraz naszej gry której dźwięk wzbogacony jest pracą 12 głośników systemu kina domowego hi-fi .

Dzięki 46" big screen możemy przeżywać w innym wymiarze gry na Play Station.

W osobnych pomieszczeniach możemy grupowo rozwiązywać zagadki detektywistyczne , rozbrajać ,,atomowe walizki" , lub wraz z przyjaciółmi walczyć wspólnie o zwycięstwo na platformach gier internetowych.Grupy mogą wykupywać godziny wspólnych zajęć poprzez system rezerwacjyjny Centrum For Fun.

Wystarczy wysłać formularz ....

 
 • live escape room  ( grupy  8-12  osobowe)

 • zespołowe gry internetowe

 • imprezy okolicznościowe (wiek 10-15 lat)

 • klub taneczny, karaoke
 • Klub żeglarski
 • półkolonie , obozy żeglarskie i narciarskie
 • wynajem sal na spotkania rodzinne (big screen)img_0101_1jpg

GIMNASTYKA  KOREKCYJNA 

 • konsultacje ortopedyczne
 • zajęcia grupowe i indywidualne dla dzieci w wieku 2-9 lat prowadzone przez doświadczonych fizjoterapeutów
 • warsztaty dla rodziców przygotowujące do ćwiczeń w domu
 • materiały dydaktyczne i porady praktyczne dla rodziców wspomagających prać dziecka w domu
TERAPIA  INTEGRACJI  SENSORYCZNEJ

 • zajęcia indywidualne i grupowe prowadzone przez terapeutów SI
 • konsultacje neurologiczne

W sprawie cen dla usług grupowych prosimy kontaktować się

z recepcją Centrum tel. 570500969 lub wysłać formularz .


DLA SENIORA

Rodzice dzieci korzystających z oferty Centrum For Fun mogą również korzystać z możliwości jakie daje nam obecność doświadczonych instruktorów i animatorów .

Dzięki współpracy ze Szkołą  Tańca ,,Duet" pragniemy zainicjować na terenie naszego miasta powstanie pierwszego Klubu Tanga Argentyńskiego .

Szkoła Tańca ,,Duet"  szczyci się wieloma tytułami mistrzowskimi zdobytymi na konkursach krajowych i międzynarodowych a jej doświadczeni instruktorzy poprowadzą zajęcia w naszym Centrum na preferencyjnych warunkach.

Żeglarstwo jest jednym z niewielu sportów które tak skutecznie uczą młodego człowieka odpowiedzialności, pokory wobec żywiołów i umiłowania natury.

Klub Żeglarski For Fun powstaje na bazie grupy  Żeglarze założonej na Facebooku już przed trzema latami , grupy która dziś ma już ponad 800 członków.
Najbardziej aktywni z nich otrzymali propozycję przystąpienia do inicjatywy utworzenia klubu , który mógłby sie rozwijajć się w obrębie naszego Centrum . Klub Żeglarski For Fun planuje podjęcie wsólpracy z innymi klubami żeglarskimi takimi jak np.Samoster (Łomianki ) czy Warszawskie Towarzystwo Żeglarskie , które to kluby zrzeszają już ponad 100 członków.

Członkiem Klubu może zostać każdy miłośnik żeglarstwa w wieku ponad 16 lat bez względu czy posiada doświadczenie czy nie .

Jedynym warunkiem jest umiejętność pływania,  a dla młodziezy poniżej 18 roku życia posiadanie Karty Pływackiej.

Nasi członkowie - założyciele zadbają o to aby począwszy od zajęć teoretycznych , i wpajanie dobrej praktyki żeglarskiej , wyprowadzić nowych adeptów tej wspaniałej dyscypliny sportu na szerokie wody.

Członkowie Klubu For Fun nie posiadający jeszcze doświadczenia żeglarskiego będą mogli po odbyciu zimowego kursu teoretycznego uczestniczyć pod opieką naszych instruktorów w rejsach stażowych na Mazurach , Bałtyku i Morzu Śródziemnym .

Członkowie Klubu For Fun będą mogli korzystać z preferencyjnych stawek za czarter jachtów które już w sezonie zimowym wynegocjujemy na potrzeby naszych rejsów stażowych.

Członkowie -założyciele posiadający własne jachty ( a takich mamy kilku) będą prowadzić rejsy dzięki przejęciu przez klub części kosztów utrzymania ich jachtów.

Klub Żeglarski For Fun docelowo przekształcony zostanie w Stowarzyszenie i zarejestrowany w KRS po to by mógł finansować swoją działalność z dobrowolnych składek członków i sponsorów.


ZAPRASZAMY !!!

TERMINY ZAJĘĆ : do ustalenia 

tel.570500969
e-mail: recepcja@centrumforfun.pl